Atgal

Vakarėlių žaidimai. Komplektas vidaus patalpoms TOP 2

180.00 200.00 

Vakarėlių žaidimai. Komplektas vidaus patalpoms TOP 2

180.00 200.00 

⤀ Dažnai, organizuojant vakarėlius namuose ar biure, iškyla klausimas – kuo užimti šventės svečius?
⤀ Rekomenduojame smagias ir azartiškas vidaus patalpų pramogas.
⤀ Gimtadienio ar įmonės Kalėdinio vakarėlio metu, visi turės veiklos ir kalbos netils nuo patiriamų emocijų.
⤀ Rekomenduojame labiausiai klientų pamėgtus vakarėlių žaidimus, skirtus žaisti vidaus patalpose.

Vakarėlių žaidimai. Komplektą vidaus patalpoms TOP 2 sudaro keturi azartiški Margas miškas žaidimai:

 • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Šie vakarėlių žaidimai vidaus patalpoms TOP 2 – bus puikus pasirinkimas jei organizuojate gimtadienį, nedideles vestuves, draugų susibūrimą ar įmonės šventę šaltuoju metų laiku. Dažnai organizuojant vakarėlį susiduriama su klausimu – ką smagaus ir įtraukiančio veikti? Kuo užimti šventės svečius, kad visi turėtumėte nekasdieninės veiklos ir pasikrautumėte teigiamomis emocijomis? Atsakome – pakvieskite savo svečius sugrįžti į vaikystę ir suorganizuokite nepamirštamą vakarėlį pakviesdami juos pažaisti! Suorganizuokite žaidimų turnyrą, paskirkite prizus ir tikime, kad kalbos apie šį vakarėlį tęsis dar ilgai jam praūžus.

Vakarėlių žaidimai. Komplektas vidaus patalpoms TOP 2. Kokius žaidimus rasite rinkinyje?

Vakarėlių žaidimų komplektą TOP 2 sudaro keturi azartiški Margas miškas vidaus žaidimai nuomai:

 • Kaladėlių bokštas XL ar XXL su užduotimis – kiekvieno vakarėlio TOP žaidimas! Kaladėlių bokštas nepalieka abejingų dėl žaidimo metu besiveržiančių emocijų! Pabandyti ištraukti kaladėlę užsinori ir labiausiai prieš bet kokius žaidimus nusiteikęs svečias. Iš pažiūros tą padaryti atrodo lengva, tačiau bokštui užaugus ir pradėjus svyruoti virš žaidėjų galvų – ši užduotis tampa tikru iššūkiu. Telefonuosime įsijunkite video funkciją ir pasiruoškite įamžinti nepakartojamus momentus. Kad būtų dar linksmiau – ant kai kurių kaladėlių rasite smagias užduotis.
 • Korys – šis žaidimas taip pat taps bet kokio vakarėlio vinimi. Virvelių pagalba bandykite kelti kamuoliuką ir išvengiant kliūčių kuo greičiau surinkti 100 taškų lentos viršuje. Laimi asmuo ar komanda, pirmieji surinkę 500 taškų. Jeigu varžysitės įmonės vakarėlio metu, pasiskirstykite komandomis – vieno skyriaus darbuotojai, prieš kitą skyrių ir pan., tuomet žaisti bus dar smagiau.
 • Žiedynės – ko gero daugeliui pažįstamas žaidimo principas. Šis žaidimas nesudėtingas, tačiau visada įtraukia ir suburia. Daug galvoti apie žaidimo strategijas nereikia, tačiau norint laimėti – būtina tūrėti taiklias rankas, kas irgi yra nemenkas iššūkis besivaržantiems.
 • Medžio ritulys XXL – itin azartiškas ir greitas reakcijos žaidimas. Tikslas pirmam ištuštinti savo aikštelę nuo ritulių. Įtempkite gumelę ir paskelbus startą pradėkite! Daug juoko garantuojame. Neabejojame, kad šis žaidimas keliaus per rankas ir jį išbandyti norės kiekvienas. Tampa sudėtinga sulaukti savo eilės, ypač kai papuola į vyrų rankas.

Šie žaidimai ne tik azartiški, bet ir stilingi, įspūdingi savo dydžiu, tad įneš ne tik smagios veiklos, bet ir papuoš Jūsų šventę. Tai puikus pasirinkimas gimtadienio ar Kalėdinio vakarėlio metu, vestuvėse ar kitose didesnėse Jūsų šventėse bei renginiuose.

Žaidimų nuomos rinkinio kaina ir rekomendacijos transportavimui

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 180 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 200 €. Kainos nurodytos su PVM.

Dėmesio! Žaidimas Korys yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti bent vieną galinę automobilio sėdynę norint jį įtalpinti arba jis telpa ant dviejų galinių sėdynių išilgai. Kiti žaidimai tilps bagažinėje. P.s. Planuojant ir dekoruojant šventę įvertinkite, kad žaidimą Medžio ritulys XXL reikėtų padėti ant stalelio.

Ieškote didesnio žaidimų komplekto šventei patalpoje? Tuomet rekomenduojame rinktis šį: ŽAIDIMŲ KOMPLEKTAS VIDAUS PATALPOMS TOP 3. O jeigu žaidimų vis tik pasirodė per daug, tuomet Jums tiks šis – ŽAIDIMŲ KOMPLEKTAS VIDAUS PATALPOMS TOP 1.

.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

 • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
 • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
 • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
 • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
 • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
 • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…