Atgal

Atminties lavinimo žaidimas „Laukiniai gyvūnai“

40.00 45.00 

Atminties lavinimo žaidimas „Laukiniai gyvūnai“

40.00 45.00 

⤀ Puikus pasirinkimas vaikų gimtadienių, krikštynų metu ar organizuojant mokslų baigimo šventę su darželio / klasės draugais.
⤀ Vaikų tarpe pasaulyje ypač populiarus „Memory game” tipo žaidimas.

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Atminties lavinimo žaidimas „Laukiniai gyvūnai“ (ang. Memory game) – bus ne tik smagi šventės pramoga, bet ir padės lavinti jūsų vaikų atmintį! Ir smagus, ir naudingas – tikriausiai tokie žaidimai – tėvų mylimiausi, tiesa? Šis žaidimas – puiki pramoga bet kokios vaikiškos šventės metu. Krikštynų, gimtadienio ar darželio išleistuvių. „Margas miškas” atminties žaidimas – didelis, medinis, dekoruotas laukiniais gyvūnais. Puikiai tiks įvairaus amžiaus vaikams. Jį smagu žaisti tiek visai mažučiams – nuo 3 metų vaikams,  tiek jau ūgtelėjusiems vaikams. Nes atminties pastiprinimui ir pasivaržymui su kitais – amžiaus ribų nėra. Net ir tėveliai, šventės metu įsitraukia ir pabando patikrinti kiek ir kaip greitai suras kortelių porų. Tad, kaip gi žaidžiamas šis žaidimas?

Atminties lavinimo žaidimas „Laukiniai gyvūnai“ – taisyklės

Stengiamės, kad mūsų žaidimai būtų ne tik įdomūs ir lavinantys, bet ir stilingi bei puoštų Jūsų vaiko šventės pramogų erdvę. Žinome, kad vaikų šventės būna įamžinamos fotografų, todėl garantuojame, kad šios kortelės bus ir gražus, žaismingas nuotraukų atributas. Ir, neabejotinai, sumažins rūpesčius, galvojant, kuo gi užimti būrį šventėje dalyvaujančių vaikų. Vaikai būna skirtingi. Vieni – itin judrūs, kiti – mėgstantys susikaupti ir daugiau laiko praleisti prie vieno užsiėmimo. Tad, renkantis žaidimus šventei, visuomet rekomenduojame, įsivertinti, kokie bus šventės dalyviai ir kokia veikla jiems būtų mieliausia. Mūsų asortimente rasite ir kitų žaidimų, tad tikrai išsirinksite jums labiausiai tinkančius.

Žaidimo taisyklės:
○ Žaidžiama poromis, bet galima ir po vieną.
● Žaidimą sudaro 24 lentelės. Sudėkite išmaišytas, užverstas žaidimo korteles tvarkingai ant žemės.
○ Žaidimo tikslas – prisiminti, kokie gyvūnai pasislėpę po lentelėmis ir, atradus dvi identiškas korteles, pirmam surinkti kuo daugiau vienodų porų.
● Atvertus netinkamą porą – lentelės užverčiamos ir toliau žaidimą tęsia kitas žaidėjas.
○ Atradus vienodas korteles, jas pasidėkite į savo krūvelę ir toliau tęskite ėjimą.
● Žaidžiama kol atverčiamos visos lentelės.

Techniniai duomenys ir kainos:

Žaidimas nėra didelis, tad jį galėsite lengvai transportuoti.
Komplekte rasite
: 24 medines lenteles, transportavimo krepšį.
Krepšio išmatavimai: 25 cm x 25 cm x 15 cm.

Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 40 €. Papildoma para darbo dienomis su 80% nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 45 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…