Atgal

Mergvakario žaidimas Kaladėlių bokštas XXL LŪPYTĖS

45.00 50.00 

Mergvakario žaidimas Kaladėlių bokštas XXL LŪPYTĖS

45.00 50.00 

⤀ Žaidimas sukurtas specialiai mergvakariams ir merginų vakarams.
⤀ Paremtas TIESA – DRĄSA žaidimo principu (N-18).
⤀ Merginos, pasiruoškite – reikės paatvirauti!

  • Žaidimai nuomojami darbo dienomis arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Vienai savaitgalio dienai žaidimai nenuomojami. Nuomojantis savaitgaliui žaidimų atidavimas vykdomas penktadienį, o grąžinimas pirmadienį.

Mergvakario žaidimas Kaldėlių bokštas skirtas išskirtinai TIK moterims ir merginoms! Organizuojate draugės mergvakarį ir ieškote smagios, bendrauti ir atvirauti skatinančios veiklos? O gal planuojate vakarą draugių būryje ir norite jį paįvairinti smagiu žaidimu? Tuomet atėjote būtent ten, kur ir reikia! Šis kaladėlių bokštas yra daug kam žinomo Jenga žaidimo didesnė ir smagesnė versija. Bedėliodamos kaladėles, aptiksite labai smagių ir intriguojančių klausimų, kurie paskatins truputį paatvirauti. Ir duos temų ilgiems ir smagiems mergaitiškiems pokalbiams. O juk tokie pokalbiai – suartina, prajuokina ir sukuria ilgai išliekančių, jaukių prisiminimų.

Kaip žaidžiamas Mergvakario žaidimas Kaldėlių bokštas?

Žaidimo taisyklės visai paprastos:
● Ant žaidimo dėžės sustatomas tvarkingas kaladėlių bokštas, dedant principu 3 kaladėlės skersai, 3 – išilgai.
○ Tuomet paeiliui kiekviena žaidėja ieško laisvesnės kaladėlės bokšte, kurią ištraukus, deda ant bokšto viršaus.
● Ištraukus kaladėlę su klausimu, pirmiausia į jį atsakoma, o tik tada kaladėlė dedama ant bokšto viršaus.
○ Žaidimas baigiamas tuomet, kai kažkuriai iš žaidėjų traukiant ar dedant kaladėlę, bokštas nugriūna.
● Žinoma, jei liko neatsakytų klausimų, bokštą vėl galima sudėlioti ir žaisti iš naujo. Tačiau kartais nutinka taip, kad ant kaladėlės rastas klausimas, paskatina tokius ilgus ir smagius pokalbius, jog bokštas taip ir lieka nesulaukęs griūties.

Kaladėlių bokštus LŪPYTĖS mergvakariams turime dviejų dydžių – XL ir XXL.
XL sustatyto bokšto pradinis aukštis 55 cm., šį dydį dažniau renkasi merginos, organizuojančios mergvakarį vidaus patalpose arba jei tenka žaidimą panešti toliau. Žaidimas kompaktiškas ir nesunkus.

Jei iškyla klausimas kurį dydį pasirinkti, mes atsakome: XXL visuomet įspūdingiau ir azartiškiau, neretai žaidėjoms prireikia net kėdės norint uždėti kaladėlę ant XXL bokšto viršaus. Didžiausias azartas prasideda, kai bokštas pradeda svyruoti, tuomet emocijos nesuvaldomos ir daug juoko garantuota. Tad renkantis, kuris dydis Jums tiks labiau, įsivertinkite du dalykus – ar šventė vyks lauke, ar viduje. Ir kaip toli žaidimą teks panešti iki šventės vietos.

Žaidimo nuomos kaina ir komplektacija

XXL bokšto išmatavimai:
– Bokšto aukštis: 75 cm.
– Svoris su dėže: 22 kg,
– Dėžės išmatavimai: 50 x 30 x 40 cm.

Nuomos kaina XXL: Darbo dienai (I-IV) parai – 45 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 50 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…