Atgal

Spurgų sienos nuoma

Spurgų sienos nuoma

Atsiprašome, tačiau šiuo metu šio produkto nuomoje neturime.

Dekoruokite ir puoškite savo šventes stilinga SPURGŲ SIENA!
Tai gražus šventės dekoras saldaus stalo zonoje.
Ši siena nuomojama kartu su molbertu.
Galima sudėti 24 vnt spurgų, kuriomis reikia pasirūpinti patiems.

Produkto šiuo metu neturime.

Spurgų sienos nuoma puikiai pasitarnaus ir kaip šventės dekoracija, ir kaip originalus indas vaikų taip mėgstamoms spurgoms sudėti. Ir taps puikia atrakcija vaikams, smagios jų šventės metu. Tikriausiai nesuklysime sakydami, kad spurgas šventės metu, vaikai valgo mieliau nei šventinį tortą. Ir visai nenuostabu – ją patogu paimti į ranką, ji džiugina akį savo spalvingais glaistais. O vaikų skonio receptoriams neretai ji iš tikrųjų yra net skanesnė, nei įmantrus tortas. Todėl vis dažniau spurgos gimtadieniams pasirenkamos vietoje jo. Tačiau jeigu jūsų šventė vyksta šiltuoju metų laiku, spurgos, sudėtos viena ant kitos, gali patirpti ir sulipti. Štai kodėl toks puikus ir praktiškas pasirinkimas jas dėti ne į lėkštę ar ant padėklo, o kabinti ant lentos. Taip taip, spurgas siūlome sukabinti!

Spurgų sienos nuoma – ne tik spurgoms sukabinti, bet ir šventei papuošti

Jei dar neteko matyti spurgų lentos, turime Jus patikinti, kad ji atrodo išties žaviai ir įspūdingai. Vaikų akis ir dėmesį būtent ji pirmiausia ir patraukia. Todėl tokia lenta yra dar ir puiki šventės vietos dekoracija. O pasirinkus spurgas su šventinės tematikos spalvų glaistu, tokia lenta nuostabiai gražiai įsilies į visą aplinką. Nuėmus ir suvalgius vienas spurgas, lengva sienelę papildyti naujomis. Iš viso ant sienelės galima sukabinti 24 spurgas. Tačiau ji puikiai atrodo ir pilnai neužpildyta, sukabinus mažesnį kiekį skanėstų. Tiesa, būtina paminėti, kad tokia siena puikiausiai tinka naudoti ne tik vaikų, bet ir suaugusių šventėse. Na, suraskite smaližių, kuriam nepatinka spurgos? Juk tarp suaugusiųjų tokių spurgyčių mėgėjų rastume ne ką mažiau, nei tarp vaikų. Tad jei planuojate nuotaikingą šventės aplinką, ar smagų saldųjį stalą – tokia siena puikiai papildys ir suaugusiųjų šventes. O gal net biuro aplinką, įmonės švenčių dienomis? Spurgų sienos panaudojimo progų – apstu.

Spurgų sienos nuomos kaina:

Spurgų sienos lentos matmenys: 75 cm x 100 cm.
Molberto aukštis: 175 cm.

Darbo dienai (I-IV) parai: Spurgų siena su molbertu – 40 €. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I): Spurgų siena su molbertu – 45 €. Kainos nurodytos su PVM.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai (santrauka):

  • Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Adresai.
  • Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai nuomos punktų darbo laikais. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas-surinkimas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti individualiai. Transportavimą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą.
  • Prieš rezervuojant žaidimus būtina perskaityti ir patvirtinti, kad susipažinote su nuomos sutarties sąlygomis. Atvykus pasiimti žaidimų yra paliekamas 100 eur užstatas grynais. Įmonėms paruošiame išankstinę sąskaitą užstatui. Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.
  • Pasirinkę norimus žaidimus ar jų komplektus rezervuokite juos, mes sutikrinsime užimtumą ir greitu metu su Jumis susisieksime patvirtindami užsakymą.
  • Prieš grąžinant žaidimus patikrinkite ar visos detalės vietoje. Žaidimų komplektaciją rasite nuomos sutarties sąlygose.

Nuomos sąlygos

Dažniausiai užduodami klausimai apie nuomą – D.U.K.

Jums taip pat gali patikti…